OET Kursu
Mevcut Durum
Kayıtlı Değil
Fiyat
450 ₺
Hemen Kayıt Olun

OET Hazırlık Kursu adayların sınav performansını artırmaya yönelik hibrit bir sınav hazırlık programıdır.

OET Hazırlık Programının Amacı

OET sınav hazırlık programı Dr. Savaş Girgin tarafından tasarlanmış olup soru çözümlerinin inceliklerinin anlaşılması hedeflenmiştir. OET sınavında test edilen 4 becerinin gösterildiği bu çalışmada her soru üzerinde tek tek durulmuştur. Sadece sınav soru çözümleri değil aynı zamanda alt becerilerin de gelişmesine yönelik tavsiyelerin yer aldığı bu çalışmada sade ve anlaşılır bir dil kullanılmasına özen gösterilmiştir. OET sınav bölümlerinde okuma ve dinleme bölümleri tüm branşlar için aynıdır ancak konuşma ve yazma gibi üretken becerilerin test edildiği bölümler branşa özeldir. Bir başka deyişle, sınava girecek aday göz doktoruysa kendisine hem konuşma hem de yazma bölümünde kendi alanıyla ilgili sorular sorulur. Farklı branşlarda sağlık çalışanlarının bu hizmetten faydalanacağını göz önünde bulundurarak, 12 ayrı alanda konuşma ve yazma bölümü gösterilmiştir. 

Bu video ders serisindeki içerik aşağıdaki şekilde oluşturulmuştur.

  • 1 adet okuma bölümü sınavı açıklamalı çözümü
  • 1 adet dinleme bölümü sınavı açıklamalı çözümü
  • 12 adet farklı alanlara ait konuşma bölümü hakkında detaylı bilgi ve değerlendirme kriterleri
  • 12 adet farklı alanlara ait yazma bölümü hakkında detaylı bilgi ve değerlendirme kriterleri
  • 37 video ders (toplam süre 482 dakika)
  • Konuşma ve yazma bölümü için toplam 50 dakika feedback (Zoom üzerinden)
  • Program erişim süresi 90 gün

OET Hazırlık Programında Becerilerin Ölçülmesi

OET kursu OET sınavında çıkan her soru tipinin ele alındığı ve açıklamalı olarak çözüldüğü bir eğitimdir. Sınavın okuma ve dinleme bölümü açıklamalı olarak çözülmektedir. Yazma ve konuşma bölümünde ise adaylardan neler beklendiği örneklerle anlatılmıştır. Bir adet yazma ve konuşma sınavının değerlendirilmesi program ücretine dahildir. OET sınavının konuşma ve yazma bölümlerinin değerlendirilmesi için info@temadil.com ya da 0522 799 11 15 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

OET Hazırlık Kursu Kimler İçin Uygun?

Sağlık alanında çalışan ve İngilizce seviyesi OET sınav içeriğini takip edebilecek düzeyde olan adaylar bu programa kayıt olabilirler. İngilizce seviyenizi öğrenmek için seviye tespit sınavımızı çözebilirsiniz ve program hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0216 573 1115